Sosyal medya hesaplarımızı hemen takip edin.
Sohbet Girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kategoriler
Sizin İçin
Popüler Yazılar

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları
Ankara Sohbet Odaları

Kıymetli Ankara Sohbet‘e gönül vermiş arkadaşlarımız, bu öncelikle sizlere güzel incimiz Ankara ilinin kısa bir özgeçmişini nereden ismini aldığını paylaşmak isteriz. Ankara’nın Polatlı ilçesinde, MÖ 3000 yıllarına ait insan yerleşmelerine rastlanmıştı.O dönemlerde Hititler Anadoluya boğazlar aracılığı ile gelmişlerdir.Hititlerin Anadolu’ya göç tarihleri, tarihseh olarak kesin bir bulgusu söz konusu değildir.Hititlerin siyasal olarak çöktüşe uğradığında Friglere bıraktığı rastlanmaktadır.Ankara ilinin Kurtuluş Savaşı’nda merkezi bir yeri olmuştur. 27 Aralık 1919’da Ankara’ya gelen Mustafa Kemal Paşa, Ankarayı Anadolu’daki direniş hareketinin yönetimi olan Heyet-i Temsiliye’nin merkezi olarak seçti, bundaki amaç Ankara’nın diğer illere nazaran kontrol merkezi olarak seçmesinde birçok amacı vardı. Şehir, coğrafi olarak Anadolu’nun ortasındaydı, demir yolu ile İstanbul’a ulaşılabiliyordu, Batı Cephesine yakındı ve halkın milli mücadeleye olan desteği tamdı. İstanbul’un İngilizler tarafından resmen işgalinden iki gün sonra, 18 Mart 1920’de, İstanbul’da bulunan Meclis-i Mebûsan kendini resmen feshedince, 23 Nisan 1920’de Ankara’da Büyük Millet Meclisi kuruldu.Ankara ilinin bu durumuyla beraber Ankaraya göçler gelmeye başlar, ve birçok Ankara Sohbet e gönül vermiş vatandaşlarımız sıkı bir bağ kurmak için sohbet sitelerini tercih etmektedir.

Diğer Sohbet sitelerinden nazaran bizde diğer vatanlaşlarımızın bir arada bağ, iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla sizlere bu sohbet sitesini mobil uygulamamızla beraber sunmuş durumdayız.Ankara Sohbet Chat Odalarımız Pandemi’den bu yana iletişimin ne kadar önemli olduğunu sezinlenip, Telefondan mobil olarak Ankara sohbet odalarına girmenin kolay yollarını araştırarak bu uygulamamızı sizlerin huzuruna sunmuştur.

Sizlere biraz bu uygulamamızdan Ankara Sohbet Odaların’dan bahsetmek ve rahatça Sohbet etmenizi isteriz, öncelikle SohbetBudur sitemizin Ankara Odasında keyfini çıkaracağınız canınızın sıkılmaması, açısından birçok oyun kanalını sizin hizmetinize sunmaktayız. Bunlar özellikle Oyun, Kelime, Eğlence bu kanallarımızda diğer Ankaralı arkadaşlarımızda beraber güzel keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Rumuz(Nick) alarak Sohbet sitemize girmeniz gerekmektedir.

Ankara Sohbet + Ankara Chat + Ankara Türbanlı Arkadaş + Ankara Sohpet Arkadaş + Ankara Sohbet Odaları + Ankara Merkez Sohbet + Ankara Arkadaş Bulma + Ankara Çet Sohbet + Ankara Dürüst Sohbet + Ankara Genel Sohbet + Ankara Mobil Sohbet + Ankara Arkadaşlık Sitesi + Ankara Chat Sitesi + Ankara Evlilik Sohbet + Ankara Tesettür Sohbet + Ankara Mobil Sohbet + Ankara Üniversite Sohbet + Ankara Başkent Üniversite Sohbet

 

Tevfik Şişman 269

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

© 2024 Tüm hakları saklıdır. SohbetBudur.Com