ChatChat OdalarıGenelSohbet Odaları Sohbet Güzeldir

2 sene önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

SOHBET ETMENİN GÜZELLİĞİ VE SOHBETBUDUR.COM
Edep, adap, saygı ve sevgi Sohbetbudur.com ailesi’nin dört değişmez ilkesidir. Bu ne demektir biliyor musunuz? Bu şu demektir bu dört ilkeye sahip olamayanların Sohbetbudur ailesi’nde yeri yok demektir.

Çünkü www.sohbetbudur.com kurulduğu günden bu yana hiç bir zaman ne user kaygısı yaşamış ne de user derdine düşmemiştir. Zira… Sohbetbudur.com usere değil aileye ihtiyacı olmuştur.

Gelelim değişmez kurallarımıza ilk kuralımız özel kavramı adından da anlaşıldığı gibi kişiye özel anlamındadır. Daha iyi anlamanız için diyoruz ki bizim için kişinin özeli ile kişinin yatak odası arasında hiç bir fark yoktur.

O yüzden de kişinin yatak odasını izleyip dinlemek ile kişinin özelini okumak arasında hiç bir fark olmadığının bilincinde olduğumuz için Sohbetbudur.com’da özel okuma modülü olmadığı gibi, nefes aldığımız sürece de bu olmayacaktır.

Ve diğer ikinci kuralımıza bizler, yani Sohbetbudur.com Ailesi ayakta durduğu sürece asla ama asla başka bir sunucu ya da sitenin hükmü altına girmeyeceği gibi, ortaklık adı altında da linklenmeyeceği gibi link de almayacaktır.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.